Elita Nowak - artykuły do hodowli gołębi


IMPREZA INTEGRACYJNA 15-08-2016


Dodano 8 sierpnia 2016 o godz. 13:57

Zarząd PZHGP Okręgu Lublin zaprasza wszystkich Hodowców wraz z rodzinami na Piknik Integracyjny z Hodowcami z Okręgów Biała Podlaska , Białystok , Warszawa ( Region VII Wschód) który odbędzie się  15-08-2016 W Rykach .Piknik rozpocznie się meczami piłki nożnej pomiędzy wymienionymi Okręgami po części sportowej odbędzie się Ognisko i Gril na terenie Harcówki ul.Piaskowa.

09:00 Przybycie drużyn Okręgowych

09:30 Losowanie drużyn.

10:00 - 15:00 Mecze piłki nożnej

16:00 – Impreza na Harcówce ul.Piaskowa

Serdecznie zapraszamy Hodowców wraz z Rodzinami.


Regulamin Loru Harlingen


Dodano 13 lipca 2016 o godz. 21:41

Regulamin Lotu Pamięci Ofiar Katastrofy w Katowicach w 2006 roku Regionu VII Wschód I Okręgu Lublin

Miejscowość odlotu:                Harlingen – Holandia

Data lotu:                                  30.07.2016 rok

Udział może wziąć każdy Hodowca członek Okręgu: Lublin, Warszawa, Białystok,  Biała Podlaska wchodzących w skład Regionu VII Wschód dowolną ilością gołębi znajdujących się na spisie przedlotowym na sezon 2016. Hodowca może wziąć udział w locie z dowolną ilością gołębi ale typuje tylko jedną drużynę 5 gołębi które biorą udział w rywalizacji drużynowej i muszą być zakosztowane jako 5 pierwszych, przy czym nie muszą to być gołębie z 50 do GMP. Pozostałe biorą udział w rywalizacji indywidualnej.

Nagrodzone zostaną serie z  5/3   3 pierwsze serie pucharem i dyplomem i do 20 miejsca dyplomem, oraz  z całości włożonych 10 pierwszych gołębi puchar plus dyplom i do 30 miejsca dyplom. Indywidualnie nagrodzone zostaną gołębie bez względu na to czy zostały wytypowane do serii czy nie. Nagrodzone zostaną tylko pełne serie. Nagrody ustalone zostaną na podstawie międzyokręgowej listy konkursowej na podstawie ilości uzyskanych punktów do GMP.

Nagrody zostaną wręczone na uroczystej dekoracji Mistrzów Regionu VII Wschód w terminie i miejscu ustalonym w późniejszym czasie.

Pierwszego gołębia i pełną serię hodowca zgłasza do wyznaczonej osoby w swoim Okręgu. Wykaz osób wraz z numerami telefonów podany zostanie w późniejszym terminie.

Nagrody w Okręgu Lublin:

Drużynowo

1 _seria Puchar + Dyplom + Nagroda wartości 400 zł

2 _seria Puchar + Dyplom + Nagroda wartości 300 zł

3 _seria Puchar + Dyplom + Nagroda wartości 200 zł

4 _seria Puchar + Dyplom + Nagroda wartości 100 zł

5-10_ Pamiątkowy Medal + Dyplom

Indywidualnie

1 _ Gołąb Puchar + Dyplom + Nagroda wartości 400 zł

2 _ Gołąb Puchar + Dyplom + Nagroda wartości 300 zł

3 _ Gołąb Puchar + Dyplom + Nagroda wartości 200 zł

4 _ Gołąb Puchar + Dyplom + Nagroda wartości 100 zł

5-10_ Pamiątkowy Medal + Dyplom

Nagrody zostaną wręczone na Wystawie Okręgowej w Lublinie.

Termin zgłaszania gołębi na lot przez Oddziały w nie przekraczalnym terminie 17.07.2016  do Kol. Darka Gransztofa nr.tel 697-705-460.

Zachęcamy Kolegów do wzięcia udziału w locie!

Dobry Lot!

*Organizatorzy lotu zastrzegają sobie prawo odwołania lotu ze względu na małe zainteresowanie lub  zmiany daty koszowania i lotu ze względu na warunki atmosferyczne.


Start z maratonu


Dodano 2 lipca 2016 o godz. 05:48

Gołębie z lotu Okręgowego z Gardelegen wystartowały 5:30.


Przełożony lot Swarzędz 2


Dodano 23 czerwca 2016 o godz. 14:01

W związku z zapowiadanymi na niedzielę opadami i burzami lot Swarzędz 2 przełożony na sobotę 25-06-2016. Koszowanie 24-06-2016 godz.13:00 - 14:30.

Proszę o poinformowanie innych kolegów.


Koszowanie na Lot Skierniewice


Dodano 28 kwietnia 2016 o godz. 00:06

Przypominam że lot Skierniewice zaplanowany jest na sobotę 30-04-2016 więc koszowanie jest w piątek 29-04-2016 w godz. od 16:00 do 20:00. Kolejny lot 03-05-2016 Harmonogram koszowania na sezon 2016 można pobrać z zakładki - dokumenty / komunikaty.

http://www.pzhgp-ryki.mojegolebie.pl/PZHGP/pliki/pzhgp-ryki/Dokumenty/20160428000024harmonogramkoszowania2016.pdf


Harmonogram koszowania 2016


Dodano 27 kwietnia 2016 o godz. 23:58

GODZINY KOSZOWANIA ODDZIAŁU RYKI LOTY  GOŁĘBI  DOROSŁYCH  

                                                 P.Z.H.G.P. Oddział  Ryki 2016

Lp.

Miejscowość

Kat.

Data lotu

Data i Godz.Koszowania

Nastawienie zegarów

Otwarcie Zegarów

Zaliczany do:

P1.

Warka

P

21-04-2016

21-04-2016  05:30-06:30

Lot     próbny

Próbny

P2.

Grójec

P

24-04-2016

24-04-2016  05:30-06:30

Lot     próbny

Próbny

1.

Skierniewice

A

30-04-2016

29-04-2016  16:00-20:00

Godz – 19:00

30-04-2016   Godz.15:00

Oddz/MOkr/MP  kat.A

2.

Skierniewice

A

03-05-2016

02-04-2016  16:00-20:00

Godz – 19:00

03-05-2016   Godz.15:00

Oddz/MOkr/MP  kat.A

3.

Głowno

A

08-05-2016

07-05-2016  16:00-20:00

Godz – 19:00

08-05-2016   Godz.15:00

Oddz/MOkr/MP  kat.A

4.

Uniejów

A

15-05-2016

14-05-2016  16:00-20:00

Godz – 19:00

15-05-2016   Godz.15:00

Oddz/MOkr/MP/IM

5.

Września

AB

22-05-2016

21-05-2016  16:00-20:00

Godz – 19:00

22-05-2016   Godz.15:00

Oddz/MOkr/MP/GMP/IM

6.

Swarzędz 1

AB

29-05-2016

28-05-2016  11:00-14:00

Godz – 13:00

29-05-2016   Godz.18:00

Oddz/MOkr/MP/GMP/IM

7.

Fürstenwalde 1 (Niemcy)

BC

05-06-2016

04-06-2016  06:00-08:00

Godz – 07:00

05-06-2016   Godz.18:00

Oddz/MOkr/MP/GMP/IM

8.

Fürstenwalde 2 (Niemcy)

BC

12-06-2016

11-06-2016  06:00-08:00

Godz – 07:00

12-06-2016   Godz.18:00

Oddz/MOkr/MP/GMP/IM

9.

Fürstenwalde 3 (Niemcy)

BC

19-06-2016

18-06-2016  06:00-08:00

Godz – 07:00

19-06-2016   Godz.18:00

Oddz/MOkr/MP/GMP/IM

10.

Swarzędz 2

AB

26-06-2016

25-06-2016  11:00-14:00

Godz – 13:00

26-06-2016   Godz.18:00

Oddz/MOkr/MP/GMP/IM

11.

Gardelegen1 (Niemcy)

CM

02-07-2016

Zostanie podane w późniejszym terminie

02-07-2016   Godz.22:00

Oddz/MOkr/MP/GMP/IM

12.

Swarzędz 3

AB

10-07-2016

09-07-2016  11:00-14:00

Godz – 13:00

10-07-2016   Godz.18:00

Oddz/MOkr/MP/GMP/IM

13.

Gardelegen1 (Niemcy)

CM

16-07-2016

Zostanie podane w późniejszym terminie

16-07-2016   Godz.22:00

Oddz/MOkr/MP/GMP/IM

14.

Fürstenwalde 4 (Niemcy)

BC

24-07-2016

23-07-2016  06:00-08:00

Godz – 07:00

24-07-2016   Godz.18:00

Oddz/MOkr/MP/GMP/IM

15.

Swarzędz 4

AB

30-07-2016

29-07-2016  12:00-14:00

Godz – 13:00

30-07-2016   Godz.18:00

Oddz/MOkr/MP/GMP/IM

16.

Gardelegen 3 / Harlingen

CM

30-07-2016

Zostanie podane w późniejszym terminie

 

MOkr/MP

 





Ostatnio dodane listy konkursowe



Skierniewice


21 sierpnia 2016

Lista
konkursowa
dostępna

Data dodania
2016-08-25 22:58

Furstenwalde 4


31 lipca 2016

Lista
konkursowa
dostępna

Data dodania
2016-08-01 23:11

Swarzędz 4


24 lipca 2016

Lista
konkursowa
dostępna

Data dodania
2016-07-30 01:19

Gardelegen 2


16 lipca 2016

Lista
konkursowa
dostępna

Data dodania
2016-07-30 01:12